Najprestížnejšia súťaž krásy na východnom Slovensku uzrela svetlo sveta po prvý raz v roku 1996 na viacúčelovom vodnom diele Východ v oblasti Valkov. Už na prvom ročníku teplé počasie, rozsiahle pláže, krásne dievčatá a výborný hudobný program pritiahlo tisícky návštevníkov. Z roka na rok si toto úžasné podujatie plné zábavy nachádzalo viac a viac priaznivcov, až sa z dobrej myšlienky stala dlhoročná tradícia. Dobre naštartovanú súťaž krásy prerušil rok 2011 a 2012, kde bola prestávka. Po pätnástich ročníkoch sa rozhodol pôvodný autor a organizátor myšlienky podujatie nerealizovať. Dva roky nato v roku 2013 súťaž MISS DOMAŠA oživil majiteľ agentúry VOITON, ktorý na vysokej úrovni pokračuje v tradícii naďalej.

Po 21 rokoch sa zmenil titul MISS DOMAŠA na MISS VÝCHODNÉ SLOVENSKO, ktorý sa uskutoční už 27. marca 2020 v Košiciach.

ROČNÍK 2019

Krásne ženy sú to, čím na východe núdzou netrpíme. Ak sa krása spolu s kultúrnym program je z toho EVENT roka. Nenechajte si to ujsť.

 

Kedy? 27. marec 2020 

Kde? JUMBO CENTRUM KOŠICE, Masarykova 2, 040 01 Košice 

 

SÚŤAŽNÉ DISCIPLÍNY

Už tradične sa finalistky prestížnej súťaže ukážu v niekoľkých obľúbených disciplínach. Svoj pôvab a šarm v kombinácií s talentom naplno predvedú porote. Okrem bohatých skúseností si finalistky odnesú obrovské množstvo lukratívnych cien. Dievčatá budú ocenené v niekoľkých kategóriách, preto sa majú rozhodne na čo tešiť.

PREDSTAVENIE FINALISTIEK • VOĽNÁ DISCIPLÍNA • PROMENÁDA V PLAVKÁCH • MISS SYMPATIA • VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

FINALISTKY SÚŤAŽIA O TIETO CENY


Osobný automobil Hyundai i30 od Motor-Car Prešov na 1 rok


Dovolenka All in Clusive od CK Franka Prešov


Pobyty v hoteloch Plejsy, Borovica, Tatragolf, Morava


Kozmetika Bronx Color a Betty Barclay


Šperky a bižutéria od Thereska


Darčekové poukazy od partnerov


 Vodičský preukaz pre Miss Východ od Bosáková autoškola, www.bosakova-autoskola.sk


Bicykel od Big Bike Prešov


predel-930

 MAJA VALČOVÁ, MISS DOMAŠA 2016

Víťazstvo minulého ročníka si odniesla 25-ročná Maja Valčová z Vranova nad Topľou. Počas takmer šesťhodinového programu absolvovali finalistky najskôr úvodnú choreografiu, po ktorej v dvoch blokoch nasledovala v scenári voľná disciplína. [supsystic-gallery id=’8′ position=’center’] predel-930

 

OFICIÁLNY PARTNER KÁSTINGOV

Oficiálny partner kastingov je vôňa Betty Barclay